Event on Click

Event on Click jest platformą funkcjonującą pod adresem https://eventon.click, gdzie stworzysz stronę wydarzenia i rozpoczniesz sprzedaż biletów online. Zorganizujesz wydarzenie bezpłatne lub płatne z możliwością przyjmowania płatności bezpośrednio na twoje konto PayPal (także za pomocą karty płatniczej) lub rachunek bankowy (uczestnik otrzymuje twoje dane do przelewu).

Brak prowizji od sprzedaży biletów na twoje wydarzenia. Obowiązują pakiety z czasowym dostępem do pełnej funkcjonalności platformy.

To narzędzie ułatwi ci zarządzanie uczestnikami i płatnościami, a także współpracę z partnerami twojego wydarzenia. Możesz bowiem przyjmować płatności na kilka kont PayPal jednocześnie – kwota jest dzielona wg zdefiniowanych przez ciebie proporcji.

Każdy bilet uczestnika posiada unikalny kod QR, które możesz zeskanować za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej na twoim telefonie. Dzięki temu zweryfikujesz prawdziwość biletu i unikniesz ponownemu wykorzystaniu biletu przez osoby trzecie.

Dwa razy w roku platforma obsługuje największy swój event, jakim jest Noc Szkoleń. Wtedy podczas jednego tygodnia kilka tysięcy osób z całej Polski rejestruje się na różne szkolenia. Więcej o Nocy Szkoleń jest tutaj: https://nocszkolen.pl.